مهرچین شاندیزی

اگر شما مالک برند مهرچین شاندیزی ( شهری) هستید برای تکمیل اطلاعات با ما تماس بگیرید
میزبان صدای گرم شما هستیم        41568209 – 021

مهرچین شاندیزی

معرفی شرکت

زعفران شهری، گروه تولیدی محصولات غذایی شهری، تولیدکننده انواع زعفران با نام های تجاری شهری و مهرچین شاندیزی در صنعت زعفران ایران است. این شرکت در سال ۱۳۵۰ همگام با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تخصص و تعهد را نیز در راستای تولید زعفران مرغوب و با کیفیت، سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.

از این رو با راه اندازی و گسترش و تجهیز آزمایشگاههای اختصاصی کنترل مواد غذایی و بکارگیری نیروهای متخصص، موفق گردید به پویایی بهتر و بیشتری در عرصه تولید زعفران با کیفیت و قابل صدور به بازارهای خارجی دست یابد. در این راستا با بهره مندی از روشهای موثر مدیریتی و نیز به منظور تضمین سلامت و بهداشت مصرف کنندگان انواع زعفران تولیدی خود، تمام تلاش خود را بر بهینه سازی و ارتقاء فرآیند بسته بندی و تولید زعفران و انطباق آن با استانداردها و معیارهای جهانی بهداشت و کیفیت، متمرکز نمود.

گروه تولیدی محصولات غذایی شهری (زعفران شهری) در حال حاضر با تولید و عرضه انواع زعفران در بیش از ۱۰۰ نوع بسته بندی از قبیل بسته بندی خاتم، انواع قوطی، بسته بندی پاکتی، وکیوم و انواع زعفران جعبه ای در وزنهای گوناگون، ضمن نمایش اصالت زعفران ایرانی، توانسته است جایگاه قابل قبولی نیز در بین تولیدکنندگان زعفران ایرانی برای فروش زعفران  به خود اختصاص دهد.

شرکت صنایع غذایی مهرچین شاندیز (تولید کننده محصولات غذایی شهری) هم به عنوان بخشی دیگر از مجموعه شهری، با بهره مندی از یک واحد تولیدی وسیع و بزرگ و دستگاه های بسته بندی مجهز و مدرن تلاش می کند که همگام با فن آوری های روز دنیا و استفاده از تجارب مشاوران و کارشناسان کارآمد، موفقیت خود را در تولید سایر محصولات غذایی همانند موفقیتی که در تولید زعفران داشته است، مجددا تکرار کند و این کار با تولید محصولاتی متفاوت اما منطبق با خواسته ها و نیازهای مختلف مشتریان  برای فروش به بازار مصرفی امکان پذیر است.

گروه تولیدی محصولات غذایی مهرچین بر این باور بوده و هست که تمامی موفقیت ها و پیشرفتهایش، مرهون حسن توجه و انتخاب شایسته و نظرات سازنده و ارزشمند شما مشتریان و خریداران محصولات غذایی شهری بوده و می باشد.

مدیر عامل: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر بازرگانی: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر فروش: اطلاعات موجود نمی باشد

آدرس: مشهد – شهرک صنعتی طوس – فاز ۲ – اندیشه ۹ – شماره ۴۵۱

تلفن: ۳۵۴۱۳۹۱۰ – ۰۵۱ – 98+ – 35413910 – 051 – 98+

فکس: ۳۵۴۱۳۹۰۹ – ۰۵۱ – 98+

زعفران کریستال شهری

زعفران کریستال شهری

شاخه نبات شهری

شاخه نبات شهری

زعفران سرگل شهری

زعفران سرگل شهری